Ootame oma tiimiga liituma ASSISTENTI

1.

15

2 riiki

TÖÖANDJA BRÄNDINGU AGENTUUR EESTIS

TEGEVUSAASTAT

EESTIS JA SOOMES

Sind iseloomustab järgnev...


...oled proaktiivne lahenduste leidja...oled täpne ja kiire...tunned end mugavalt numbrite maailmas (MS Excel)...hea suhtlemis- ja kliendisuhete hoidmise oskus

Kasuks tuleb


-Huvi protsesside automatiseerimise ja uuenduslike analüüsimeetodide vastu-Huvi süsteemide arendamise vastu

Miks meiega liituda?

Sinu töö saab olema tähendusrikas – töötad muuhulgas uuringutega, mis mõjutavad Eesti tööturgu – töötajaid ja tööandjaid
Ägedad kliendid – meil on mainekad kohalikud ia rahvusvahelised projektid ning kliendid väga erinevatest tegevusvaldkondadest
Töötame nii coworkingu ruumides kui ka teeme kaugtööd

Kes me oleme?

Oleme alates 2007. aastast Eestis tööandja brändingu valdkonna teerajajad. Soovime, et Eesti organisatsioone tuntaks maailmas kui atraktiivseid tööandjaid. Aitame kaasa, et organisatsioonid oleksid jätkusuutlikult edukad, suutes hoida ja leida sobivamaid töötajaid.

Pakume tööandja brändingu täislahendusi, alustades hetkeolukorra kaardistamise uuringutest, strateegia ning brändi loomisest kuni selle aktiveerimiseni. Loome erinevaid visuaalseid ja digitaalseid väljundeid ning pakume kommunikatsioonilahendusi ja koolitusi.

Lisaks tegeleme Eesti pikaajalisema töö-ootuste ja tööandjate atraktiivsuse uuringuga alates 2010. aastast ning tunnustame Eesti atraktiivsemaid tööandjad kvaliteedimärgiga.

Instar kuulub Eesti esindajana Euroopa tööandja brändingu agentuuride liitu European Association of Employer Branding Agencies alates 2020. aastast.

"Me oleme tööandja brändingu valdkonna teerajajad Eestis, mistõttu õpime ja areneme agentuurina iga päev. Meie juures saad kasvada ning end uutes valdkonnades proovile panna. Selleks ootame, et oleksid uudishimulik, vastutustundlik ja initsiatiivikas. Need on omadused, mis panevad Sind tegutsema."


Kersti Vannas, Instar asutaja ja tegevjuht

Tööandja brändingu valdkonna ja kogukonna arendamine

Atraktiivsete Tööandjate päev, Värbamisturundusauhinnad koostöös CV-Online'iga, Personalijuhtide väljasõidud Kaubandus- ja Tööstuskoda'ga, World Employer Branding Day Brett Minchingtoniga, koostöö PAREga, teadmiste jagamine European Association of Employer Branding Agencies, on vaid mõned näited, kuidas arendame tööandja brändingu valdkonda Eestis ja mujal.

Mõned näited meie töödest ja klientidest

TULE MEIE TIIMI

Kandideerimiseks saada enda CV ja kirjuta 2-3 lausega, miks sooviksid meiega liituda: info@instar.ee.


Tähtaeg: 31.08.2023.

Sul tekkis küsimusi või soovid rohkem infot? 

Helista +372 529 6166 või kirjuta info@instar.ee

www.instar.ee